Pracovní náplň:

  • Ambulantní činnost alergologa a klinického imunologa

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Specializovaná způsobilost, popř. předatestační příprava v oboru alergologie a klinická imunologie
  • Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost)
  • Znalost dalších jazyků výhodou
  • Klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
  • Velmi dobrou uživatelskou znalost PC
  • Časovou flexibilitu
  • Zájem o obor

Nabízíme:

  • Práci na zkrácený úvazek, popřípadě dohoda o provedení práce
  • Nadstandadtní mzdové ohodnocení
  • Práci v ambulantním provozu
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování

Místo pracoviště:

Praha 6 nebo Praha 4 nebo Praha 5

Termín nástupu:

Dle dohody

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu hr@cmcpraha.cz.