Pracovní náplň:

  • nadstandardní ambulantní péče o pacienty
  • telefonické konzultace s pacienty či rodinnými příslušníky pacienta
  • návštěvy klientů dle dohodnutého harmonogramu
  • administrativní agenda spojená s péčí o pacienty

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • specializovaná způsobilost v oboru všeobecné praktické lékařství (pro dospělé)
  • praxe v oboru alespoň 2 roky
  • znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost)
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
  • velmi dobrou uživatelskou znalost PC
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v ambulantním provozu
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nadstandardní lékařskou péči
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykový kurz

Místo pracoviště:

Praha 6, Veleslavín a Praha 4, Chodov

Termín nástupu:

dle domluvy

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete prosím svůj profesní životopis s referencemi na emailovou adresu hr@cmcpraha.cz