Pracovní náplň:

  • samostatná ambulantní péče o pacientky
  • odborná asistence gynekologovi
  • edukace pacientek
  • ​administrativní agenda spojená s péčí o pacienty

Požadujeme:

  • min. ukončené SŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo porodní asistentka, osvědčení pro výkon povolání bez odborného dohledu výhodou
  • praxe v oboru alespoň 2 roky (na gynekologii výhodou)
  • znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • velmi dobrou uživatelskou znalost PC
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní motivační složka mzdy
  • práci v ambulantním provozu
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nadstandardní lékařskou péči
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování

Místo pracoviště:

Praha 6, Veleslavín

Termín nástupu:

dle domluvy

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete prosím svůj profesní životopis s fotografií na emailovou adresu tulakovap@cmcpraha.cz