Pracovní náplň:

  • Samostatná ambulantní péče o pacienty
  • Práce s rozmanitým přístrojovým vybavením
  • Odborná asistence pediatrovi a dalším dětským specialistům
  • Odběr biologického materiálu
  • Edukace pacientů
  • Administrativní agenda spojená s péčí o pacienty

Požadujeme:

  • Min. ukončené vzdělání v oboru všeobecná nebo dětská sestra, osvědčení pro výkon povolání bez odborného dohledu a specializace výhodou
  • Praxe v oboru alespoň 2 roky
  • Nutná znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (komunikativní)
  • Znalost dalších jazyků výhodou
  • Klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Velmi dobrou uživatelskou znalost PC
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní motivační složka mzdy
  • Práci v ambulantním provozu
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování

Místo pracoviště:

Praha 6, Veleslavín / Praha 4, Chodov

Termín nástupu:

ihned, popř. dle domluvy

Informace o výběrovém řízení:

Pokud máte o práci zájem, zašlete svůj profesní životopis s fotografií a krátkým motivačním dopisem na e-mail tulakovap@cmcpraha.cz.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním svého životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.