Mzdový tým dnes tvoří 4 účetní, které jsou optimistické, komunikativní a mají smysl pro humor.

Práce je to někdy náročná a stresová, ale kolegyně si pomáhají a podpoří se, když je potřeba. A pořád je to baví.

Jestli se k nim chcete přidat, pošlete nám svůj životopis na adresu zdenka.vankatova@euc.cz!

Co budete dělat?

Budete mít odpovědnost za samostatné vedení mzdového účetnictví pro dceřiné společnosti holdingu zdravotnických zařízení EUC. Vaší pracovní náplní bude agenda mzdového účetnictví pro cca 400 zaměstnanců svěřených společností, budete spolupracovat s personalisty a manažery a na denní bázi budete komunikovat se zaměstnanci.

Měl/-a byste mít:

  • Min. 5 let praxe na pozici samostatné mzdové účetní/ho, pokud to bude ve zdravotnictví, je to velkou výhodou,

  • Znát bezvadně mzdové účetnictví a související legislativu,

  • Znát Zákoník práce,

A také si umět zorganizovat práci, domluvit se se všemi kolem sebe a být vstřícný/á

K tomu ještě:

  • Příjemné pracovní prostředí,

  • Další odborný růst – pravidelná školení

  • Benefity společnosti (Cafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenky),

  • Dobrou lokalitu – metro Pankrác

Nástup:  dohodou

Místo výkonu: Praha  

zdenka.vankatova@euc.cz

 

Maximální velikost souboru je 5 MB.
Souhlasím s
podmínkami

Uchazeč (kandidát) o zaměstnání v souladu s ustanoveními zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „ZOOÚ“) výslovně souhlasí s tím, aby společnost EUC a.s., IČ: 267 30 413, se sídlem Na Pankráci 1690/125, Praha 4, PSČ: 140 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7918, popřípadě některá obchodní společnost patřící do zdravotnického holdingu EUC provozující zdravotnické zařízení, tj. obchodní společnost alespoň z částí vlastněná uvedenou společností EUC a.s. (dále společnost EUC a.s. a její dceřiná společnost splňující uvedené podmínky jen „správce osobních údajů“), pro účely jeho vedení v databázi uchazečů (kandidátu) o zaměstnání, shromažďoval, uchovával a zpracovával osobní údaje, k jejichž poskytnutí došlo v souvislosti s jeho registrací v uvedené databázi, a to v rozsahu uvedení příslušných osobních údajů v registračním formuláři. Takovými osobními údaji zahrnutými pod tento uchazečův (kandidátův) souhlas bude výlučně jeho jméno, příjmení, místo bydliště, telefonní číslo a emailová adresa. Správce osobních údajů se zavazuje, že získané údaje uchazeče (kandidáta) neposkytne třetím osobám ani je nepoužije k jiným personalistickým účelům.

Tento uchazečův (kandidátův) dobrovolný souhlas je poskytnut na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán společně s výmazem z databáze uchazečů (kandidátu) o zaměstnání. Podrobné a aktuální informace o všech správcích osobních údajů, kteří mají přístup k osobním údajům uchazeče (kandidáta) z důvodu dosažení výše uvedeného účelů zpracování, jsou na vyžádání k dispozici na emailové adrese: sekretariat@euc.cz. Po dobu vedení v databázi uchazečů (kandidátu) o zaměstnání u správce osobních údajů má uchazeč (kandidát) právo přístupu k jeho osobním údajům dle ustanovení § 12 ZOOÚ a právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva uvedená v ustanovení § 21 ZOOÚ (tj. právo žádat příslušného správce osobních údajů o vysvětlení, právo žádat o odstranění závadného stavu, právo obrátit se se svým podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů).

zpracování osobních údajů

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná