Seznam Prémiových zařízení EUC

Skupina EUC nabízí klientům ve vybraných zařízeních prémiovou zdravotní péči. Canadian Medical provozuje v Praze pět klinik, společnost EUC Premium má v Praze tři kliniky a jednu kliniku v Brně a společnost Homolka Premium Care se sídlem v Praze 5.  Na klinikách je k dispozici celá řada lékařských odborností, lékaři komunikují standardně jak v češtině, tak v angličtině. K lékaři se pacienti objednávají na předem stanovenou hodinu a nabízí tak významnou časovou úsporu při návštěvě lékaře

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.