Tiskové centrum

Kontakt pro média
Eva Hokrová

EUC v sobě skrývá písmena latinského „ELUCIDATE“, které znamená vysvětlit či objasnit. „Elucidační“ přístup nejen k pacientům, ale i k novinářům. Lékem na případná nedorozumění jsou naše jasné a srozumitelné informace.

Musím být přesvědčena, že klientce zákrok prospěje

Náhledová fotografie

17.5.2019 Estetická chirurgie na rozdíl od ostatních chirurgických oborů neléčí jenom tělo, ale také ve velké míře psychiku. Ne nadarmo se o plastické chirurgii mluví též jako o psychochirurgii.

Celý článek

Správná dentální hygiena snižuje riziko rakoviny či mrtvice

Náhledová fotografie

14.5.2019 Dentální hygiena není důležitá jen pro stav chrupu a parodontu, ale i pro celkové zdraví. Výzkumy předních mikrobiologů totiž stále častěji přinášejí důkazy o spojitosti onemocnění parodontu (tkání, které drží zuby v čelistní kosti) s výskytem kornatění tepen, mrtvice, cukrovky, revmatoidní artritidy, rakoviny či s předčasnými porody.

Celý článek

Prevence je lepší než léčba

Náhledová fotografie

13.5.2019 Pravidelné návštěvy praktického lékaře řada Čechů odkládá. Společně s Bleskem Ordinace v průběhu května a června vysvětlíme, jak je prevence důležitá.

Celý článek

Neběhá vám to?

Náhledová fotografie

3.5.2019 Zima skončila a vy stále nejste ve formě? Laboratoře mohou odhalit skryté problémy ve vaší výkonnosti.

Celý článek

Dvě třetiny melanomů se objeví ve zdravé kůži

Náhledová fotografie

26.4.2019 Opalování je pro mnoho lidí příjemnou aktivitou, nicméně v tomto případě platí dvakrát, že nic se nemá přehánět. Za přílišné slunění totiž můžeme zaplatit i životem – nejzávažnějším důsledkem nadměrnému a dlouhodobému vystavení se UV záření je vznik kožních nádorů.

Celý článek

Budoucnost zdravotnictví? Virtuální medicína

26.4.2019 Věra Murínová, obchodní ředitelka EUC Premium, přední české společnosti zabývající se firemní a privátní zdravotní péčí, představuje téma virtuální kliniky.

Celý článek

Proti nemocem od klíšťat se chraňte očkováním i vhodným oblečením

Náhledová fotografie

23.4.2019 Klíště přenáší řadu nemocí s vážnými zdravotními následky. Pozitivní je, že alespoň proti jedné z nich – klíšťové encefalitidě – je možné se nechat očkovat. Před ostatními se můžeme pokusit se ochránit vhodným oblečením a kvalitními repelenty.

Celý článek

Čtyři otázky pro stříbrnou Sestru sympatie

Náhledová fotografie

8.4.2019 Usměvavá Petra Fridrichová, zástupová sestra z EUC Kliniky Ústí nad Labem, přesně splňuje představu vlídné a vnímavé zdravotní sestry, které důvěřujeme. Zcela jistě i tohle přispělo k jejímu 2. místu v soutěži Sestra sympatie 2018. K úspěchu v soutěži jí patří velká gratulace a za její náročnou práci obdiv i poděkování.

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.