Tiskové centrum

Kontakt pro média
Dita Fuchsová
- Primářka elucidačního oddělení
EUC v sobě skrývá písmena latinského „ELUCIDATE“, které znamená vysvětlit či objasnit. „Elucidační“ přístup nejen k pacientům, ale i k novinářům. Lékem na případná nedorozumění jsou naše jasné a srozumitelné informace.

EUC nabídku na František nepodá

17.1.2018 Po prvotním předběžném zájmu o účast ve výběrovém řízení na provozovatele Nemocnice na Františku se zdravotnická skupina EUC rozhodla tohoto výběrového řízení nezúčastnit.

Celý článek

Napsali o nás

Náhledová fotografie

19.12.2017 CEO EUC bilancuje pro Zdravotnictví a medicína

Celý článek

EUC kupuje polikliniky v Praze

Náhledová fotografie

13.12.2017 Rok bohatý na akvizice završuje zdravotnická skupina EUC nákupem společnosti Medifin zdravotní služby, a.s. V úterý 12. prosince podepsala smlouvu s 2PKP Investorská s.r.o. a získala tak 4 pražské polikliniky: Chodov, Opatov, Malešická a Kartouzská (zastřešené společností Medifin).

Celý článek

EUC posílila v oblasti mamologie

6.12.2017 Zdravotnická skupina EUC koupila společnost Mamologie s.r.o. v Pardubicích, kterou ročně projde 5 tisíc klientek. Tímto krokem získává velkého odborníka v mamologii, chirurga MUDr. Karla Šťastného, Ph.D. V koordinaci s akreditovaným mamodiagnostickým centrem , které EUC už v Pardubicích má, poskytne klientkám komplexní péči v pardubickém regionu diagnostiku i případnou následnou chirurgickou léčbu.

Celý článek

EUC poprvé upisuje dluhopisy

13.11.2017 Zdravotnická síť EUC se poprvé ve své historii představila na finančních trzích a ve středu 8. listopadu vydala emisi pětiletých dluhopisů v celkovém objemu 1,4 miliardy korun.

Celý článek

Deník E15 o EUC: „Zdravotníci upsali první miliardu“

13.11.2017 Článek o první úspěšné emisi dluhopisů v sektoru zdravotnictví v ČR.

Celý článek

Naše sestřičky se účastní soutěže Sestra sympatie

9.11.2017 Byl zahájen 8. ročník soutěže Sestra sympatie a opět se účastní sestřičky zdravotnických zařízení EUC.

Celý článek

Nové trendy v ambulantní péči - Konference opět s EUC

Náhledová fotografie

6.11.2017 Druhý ročník celostátní konference ambulantní péče proběhl ve čtvrtek 2. listopadu v Praze. Jejím generální partnerem byla opět EUC, největších síť ambulantních zařízení v ČR. Dvanáct odborníků a předních osobností ze zdravotnické sféry promluvilo na konferenci postupně v pěti sekcích.

Celý článek
EUC - Logo

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.