„Po téměř 20 letech existence Canadian Medical Care, 10 let po úspěšném otevření pobočky na Praze 4 a naplněné kapacitě naší hlavní kliniky na Praze 6 nabízíme našim pacientům další lokalitu, kde se budeme snažit o ně co nejlépe starat. Jde přitom o zcela nový a prestižní architektonický projekt, kde i nejnáročnější klienti naší kliniky najdou pečlivě vybraný zdravotnický tým a osvědčenou organizaci péče dle CMC standardů. Díky třem hlavním specializacím starajícím se o rodiny můžeme tuto pobočku označit za rodinnou kliniku,“ uvádí MUDr. Barbara Taušová, MBA, jednatelka a ředitelka zdravotnického zařízení Canadian Medical Care Praha.

Pobočka v areálu Aviatica v Praze 5 bude vybavena moderním zařízením a potřebnými vyšetřovacími přístroji. Ordinovat zde budou stejně jako na ostatních pobočkách CMC vynikající zkušení lékaři, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

V ordinaci praktického lékaře se o pacienty postarají MUDr. Miluše Vostradovská a MUDr. Štefan Kukura. Pediatrickou péči zajistí MUDr. Petr Žáček, MBA, a MUDr. Barbara Taušová, MBA. V ambulanci gynekologie se v péči o klientky budou střídat MUDr. Miroslav Verner, MUDr. Susanne Scaravelli, MUDr. Nelya Daniela Ficaj a MUDr. Petr Velebil, CSc.

Doplňkové specializace – dětská neurologie a dětská gastroenterologie – nabídnou nadstandardní péči o dětské pacienty. Dětská neurologie nabídne odbornou péči MUDr. Josefa Krause a na dětské gastroenterologii se o malé pacienty postará MUDr. Pavel Frühauf.

Klienti budou moci nové pracoviště CMC navštívit dle své potřeby každý pracovní den v čase od 8 do 18 hodin s výjimkou pátku, kdy ordinační hodiny skončí v 16 hod. Objednání je možné prostřednictvím call centra na tel. čísle + 420 235 360 133.

Další provozní informace, jako je například možnost parkování v areálu, budou uvedeny na webových stránkách www.cmcpraha.cz.