Zdravotnická skupina EUC je generálním partnerem festivalu ARENA Divadla bratří Formanů, jehož třetí ročník se uskuteční od 12. do 26. června na Smíchovské náplavce u Železničního mostu v Praze. Diváci uvidí několik českých premiér a jednu světovou předpremiéru zahraničních představení.

Světoznámý soubor Cirque Trottola uvede svou novinku „Campana“. Poprvé se v Praze zastaví belgický Circus Ronaldo s představením „La Cucina dell´Arte“ a návštěvníky čeká také světová předpremiéra představení „Parbleu !“ od Atelier Lefeuvre&André. Nebude chybět ani produkce Divadla bratří Formanů s novinkou „Šťastný princ“ či pro festival na míru připravená vystoupení nové generace mladých umělců z DAMU.

Z letošního výběru programu jsem nadšený. Byl to rok práce s obrovským úsilím, ale podařilo se nám domluvit hvězdy světového formátu s originálními představeními. Doufám, že si i díky široké nabídce představení vybere na festivalu každý to své,“ uvádí Petr Forman, umělecký ředitel festivalu ARENA.

„Festival ARENA podporujeme i letos, a to včetně zajištění nepřetržitého zdravotnického dohledu v areálu festivalu, kterou zajištují naše pražské EUC Kliniky. Smíchovská náplavka se opět promění ve festivalové městečko, kam mohou lidé po celou dobu konání festivalu zavítat zdarma. Kromě představení se mohou návštěvníci zastavit i u stánků s občerstvením či relaxovat na břehu Vltavy,“ říká Aziz Jahić, marketingový ředitel zdravotnické skupiny EUC.

Pro všechny návštěvníky je připraven doprovodný program v podobě dílen, divadelních představení, koncertů na souši i na lodi a průběžných výstupů účinkujících v areálu festivalu.  Vstup do areálu je po celou dobu konání festivalu zdarma, vstupenky na jednotlivá představení jsou v prodeji na portálu GOOUT.

Více informací naleznete na www.festivalarena.cz či na Facebooku.